Florbolistiem zelts

Svētdien 28.aprīlī Ulbrokas sporta kompleksā Aizkraukles Sporta skolas zēnu florbola komanda kļuva par Latvijas čempionāta Jaunatnes līgas ZU15 vecuma grupas 2. divīzijas čempioniem. Spraigā finālspēlē ar 4:3 pieveica “FBK Baloži”. Aizkraukles komandas sastāvā trīs rezultativitātes punktus sakrāja Kristers Spodris (1+2) un kļuva par spēles labāko spēlētāju, bet divus vārtus guva Aleks Ščerbinskis.
Ceturtdaļfinālā Aizkraukles NSS komanda tikās ar FS Sigulda komandu un divu spēļu summā izcīnīja uzvaru ar 5:1 un 16:0. Pusfinālā pretī stājās SK Slampe/Zevid ar kuru aizvadītas divas sīvas cīņas 4:2 un 5:5. Divu spēļu summā tika izcīnīta uzvara un vieta finālā.
Paldies puišiem par cīņassparu!
Komandas sastāvā:
Kristers Spodris #12, Kristaps Vāvere #19, Aleks Ščerbinskis #28, Māris Znatnajs #11, Kārlis Bricis #33, Ralfs Jakubovskis #10, Kristers Pudāns #8, Zigmārs Rozītis #20, Rainers Ņečiporenko #13, Matīss Piļevs #4, Ričards Jakubovskis #5, Emīls Škutāns #9, Markuss Kļaviņš #99, Pāvels Koreškovs #17

About

View all posts by

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *