Medicīna

 1. Aizkraukles novada Sporta skolai ir ārstniecības punkts, kas atrodas Aizkraukles sporta centrā, Lāčplēša ielā 21 un ir kabinets arī sporta skolā, Draudzības krastmalā 6, (pilsētas stadionā). Sporta skolas ārste Ginta Kociņa, tel. 29478536, iepriekš saskaņojot, veic profilaktiskās medicīnas pārbaudes sporta skolas audzēkņiem, uzrauga un aprūpē sporta skolas organizētās sacensības,  kā arī sniedz palīdzību un konsultācijas audzēkņiem traumu un saslimšanu gadījumos. Visi medicīniskie pasākumi audzēkņiem ir bezmaksas.
 2. Saskaņā ar MK noteikumiem, sporta skolas audzēkņiem pēc 10 gadu vecuma 1x gadā ir jāiziet profilaktiskās medicīniskās pārbaudes Valsts sporta medicīnas centrā, kas atrodas Vienības gatvē 45. Uz pārbaudi audzēkņus ieteicams vest vecākiem. Ja nav iespējams, tad var doties ar savu treneri, kas pavada treniņa grupu uz pārbaudēm. Lai izietu šīs pārbaudes ir jāievēro noteikta secība un vecākiem jāaizpilda divas veidlapas. Skatīt klāt pievienotos pielikumus Nr.3 un Nr .4.Informācija par Sporta medicīnas centra apmeklējumu. Treneris vai vecāks dara zināmu Sporta skolai tel. 65122773, kuri audzēkņi jāpiesaka padziļinātai medicīniskai pārbaudei. Kad tas ir veikts, vecāki vai treneris zvana uz reģistratūras tālruņiem (27839556, 25680031 un 67226002 ) un piesaka savu sportistu vai sportistu grupu uz veselības pārbaudēm, saskaņojot konkrētu dienu un laiku. Pārbaudes notiks BKUS Vienības gatvē 45, Rīgā R2 reģistratūrā (skatīt kartē).
  Līdz būs jāņem: Pase vai ID karte (vienam no vecākiem un bērnam)
  Sporta tērps
  Ūdens ko padzerties
  Jābūt paēdušam, veselam un bez traumām.
  Divas aizpildītas, parakstītas anketas (Piekrišana un anamnēze)Analīzes (asins/urīns) nodos uz vietas BKUS. Sporta ārsts izsniegs zīmi, ja nepieciešams atbrīvojums no stundām.
  Procedūra aizņems aptuveni pilnas 3 – 4 stundas.Visa informācija pieejama www.bkus.lv mājas lapā pie sadaļas sporta medicīna.Sporta Medicīnas Centrs, Vienības gatve 45, Rīga, LV – 1004Sīkāka informācija Valsts sporta medicīnas centra mājaslapā www.bkus.lv
 3. Anamn_anketa_sporta_med
 4. Piekrisana_sporta_med
 5. Med. pārbaudes INFORMĀCIJA

KĀ NOKĻŪT