Čempionu tituls Aizkraukles novada sporta skolas komandai

6.-7.aprīlī Rīgas volejbola skolā notika Latvijas Volejbola Federācijas rīkotais U12 zēnu vecuma grupas volejbola čempionāta pēdējais posms. Aizkraukles novada sporta skolu U12 zēnu čempionātā pārstāvēja divas komandas. Čempionātam kopā bija pieteikušās 40 zēnu komandas no dažādām Latvijas pilsētām un novadiem. Pēc pirmo triju spēļu posmu rezultātiem LVF rīkoja reģionālo finālposmu 16 komandām no Rīgas, Rēzeknes, Daugavpils, Balviem, Jēkabpils un Aizkraukles. Reģionālo finālsacensību pirmo astoņu vietu ieguvēji izcīna tiesības startēt pēdējā piektajā fināla posmā Rīgā. Reģionālo finālsacensību Kurzemes posmā arī piedalījās 16 labākās jauno volejbolistu komandas. Reģionālajās sacensībās komanda “Aizkraukles NSS 1” izcīnīja pirmo vietu un komanda “Aizkraukles NSS 2”  sesto vietu. No abiem reģioniem finālā iekļuva  – četras komandas no Rīgas, trīs no Aizputes, divas no Talsiem, divas no Aizkraukles, viena no Jēkabpils, viena no Vecumniekiem, viena no Liepājas, viena no Balviem un viena no Kuldīgas. Pēc divu dienu spraigām cīņām Rīgā noskaidrojās LVF U12 čempionāta laureāti. Nezaudējot nevienu setu par čempioniem kļuva komanda “Aizkraukles NSS 1”, aiz sevis atstājot  Rīgas volejbola skolas labāko komandu un Balvu sporta skolas komandu. Otra Aizkraukles sporta skolas komanda ieņēma 10.vietu. Aizkraukles komandā 1.  spēlēja – Roberts Kalnozols, Rimants Keišs, Klāvs Strazdiņš, Ivo Fjodorovs, Gabriels Tirmizi un Roberts Filipsons. Aizkraukles komandā 2. Spēlēja – Emīls Aleksejevs, Renārs Vīgups, Rūdolfs Rugainis, Toms Arājs, Arvīds Bešmenovs un Andrejs Lomašs. Visi jaunie spēlētāji mācās un trenējas Kokneses vidusskolā. Iepriekšējā sezonā Aizkraukles NSS 1 komanda izcīnīja 3.vietu Latvijas U12 čempionātā, startējot ar vienu gadu jaunākiem spēlētājiem un “plāns” bija šogad uzvarēt! Tas arī izdevās!

About

View all posts by

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *