Mācību process no 11.10.2021.

• Sportā noteiktas būtiskas izmaiņas – procesi, kas līdz šim bija paredzēti dzeltenajā režīmā, turpmāk būs zaļajā (vakcinēts/pārslimojis) režīmā, bet ar papildus drošības nosacījumiem par telpu platību, ģērbtuvju noslodzi u.c..
  • Cilvēku skaits vienā grupā telpā būs līdz 20, bet, ja tiek ievēroti visi drošības nosacījumi (grupu nepārklāšanās, platība u.c.), vienlaikus arī turpmāk varēs darboties vairākas grupas.
  • Nevakcinēti bērni telpās varēs sportot individuāli – viens pret vienu ar vakcinētu treneri (vienā telpā nevarēs norisināties vairāki individuālie treniņi).
  • Sportošana telpās grupā iespējama arī vienas klases ietvaros.
  • Arī ārpus telpām grupu treniņos būs jāievēro “zaļais režīms”, grupas lielumam nepārsniedzot 20 personas.
  • Bērnu un jauniešu sporta treniņos ārpus telpām grupā līdz 20 varēs piedalīties arī  izglītojamie ar skolā veiktu testu, kā arī pirmsskolas izglītības iestāžu izglītojamie.
  • Ja grupas nepārklāsies, vienlaicīgi varēs darboties vairākas grupas.
  • Individuālas fiziskas aktivitātes bez trenera ārpus telpām var notikt bez ierobežojumiem.