Panākumi vesera un diska mešanā

Salaspilī un Murjāņos notikušajos Latvijas ziemas čempionātos vesera mešanā un diska mešanā Aizkraukles novada Sporta skolas audzēkņi izcīnīja 11 medaļu.U-16 meitenēm vesera mešanā viss goda pjedestāls mūsējais. Par divkāršu čempioni gan vesera, gan diska mešanā kļuva Amanda Malatkovska ar personīgajiem rekordiem un uzrādītu 2.pieaugušo sporta klasi -vesera mešanā 41,24  un diska mešanā 37,48. Divas sudraba medaļas ieguva Elīna Lazdoviča, trešo vietu izcīnīja Ramona Nahtmane  vesera mešanā. U-18 grupā  Leons Viesiņš izcīnīja sudraba medaļu un  Nils Muraška bronzu vesera mešanā, bet Rauls Rode ieguva bronzu diska mešanā. U-18 jaunietēm 2.vietu vesera mešanā izcīnīja Liāna Roze. U-20 vecuma grupā vesera mešanā 2.vietu izcīnīja Edīte Grigalovičina, trešo vietu Ance Ziedāne.

About

View all posts by

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *