Metēju diena U-16, U-14 un U-12 vecuma grupām

24.aprīlī Aizkraukles stadionā sporta skola rīkoja vieglatlētikas metēju dienas sacensības jaunāko vecuma grupu sportistiem. Sacensībās startēja rekordliels dalībnieku skaits no daudzām sporta skolām. Piedalījās arī mūsu tradicionālie viesi no Lietuvas Rokiškiem. Visvairāk diplomu un arī kausu par pirmo vietu no mūsu sporta skolas izcīnīja trenera Zigurda Karola audzēkņi no Neretas- 4 uzvaras, 3 otrās un 4 trešās vietas. daudz neatpalika trenera Mārtiņa Holsta audzēkņi aizkrauklieši – 3 uzvaras, 5 otrās un 1 trešā vieta. Vēl uz pjedestāla kāpa divi jaunjelgavieši treneres Anitas Jegorovas audzēkņi. Visaugstvērtīgāko rezultātu, kas atbilst pieaugušo II sporta klasei uzrādīja Elīna Lazdoviča vesera mešanā- 44,24 m. Pārējos rezultātus skatīt failā  met dienas rezultati 24.04.2018

About

View all posts by

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *